Jdi na obsah Jdi na menu
 


16.11.2018 - Během letošního roku se nám s Aďuš podařilo složit jedny z nejzákladnějších zkoušek (ZOP, ZMT, BH, FPR 1 - FPR 3, Stpr1) s tím, že v plánu byla i FH 1, nicméně poslední stopařská zkouška, ač za 94, se mi moc nelíbila, tak jsem "efháčko" přehodnotila a necháme si ho buď na jaro příštího roku nebo až na podzim. Podle toho jak rychle najdeme s Adélkou společnou řeč :D

Zároveň se nám spolu podařilo zabodovat i na závodech nižších kategorií (ZOP, ZM, ZZO), tak snad nám to vydrží a budeme občas úspěšné i jinde, než v ZM, to ovšem ukáže až čas.  Příští rok je v plánu nároďácká ZM, pokud se zadaří tak i jednička, Stpr 2, TARTová SPT 1 a na podzim asi až teprve FH 1, tak uvidíme, jak se nám podaří plány dodržet, nicméně vzhledem k tomu, že ani po 2 letech nemá Áďa štěkání v sedě, tak to bude možná trvat trochu déle   

 

Musím ale po letošních zkušenostech s Aďuš říct, že je to parťák, který se nesmírně chce zavděčit a tak jak spolupracuje se mnou, by možná spolupracovala i s kýmkoli cizím (samozřejmě za "bakšiš" ), někdy také nemá náladu, ale vesměs co se týká závodů a zkoušek, až na pár excesů, se zebe vymáčkla vše, co v danou chvíli bylo možné. V poslední době si oblíbila disciplínu vyhledávání předmětů a já teprve až teď vidím v Ádě tu pravou živelnost, kterou má, škoda jen, že to neumím překlopit i do poslušností :) Doufám jen, že nám tempo vydrží a neusneme na vavřínech, s mými přirozenými sklony k lenosti je to totiž velmi pravděpodobné :) 

45483030_1665104183594951_152038157196460032_n.jpg

 

 

10.10. 2018 - Hola hola, stránky znovu v provozu ! Chtěla jsem zde psát další vtipné příhody ze života mého a mé nové parťačky Adele Savalero, nicméně Aďuš, jak jí familierně říkáme, je na mě o dost hodnější, než byla moje milovaná Ejmička a zatím mi žádné výrazně vtipné vylomeniny netropí (takže zatím trochu nuda ). Spoléhám však na to, že čím starší Adélka bude (jenom ona, protože já samozřejmě mládnu a botox v mým čele je toho důkazem), tím náš společný život bude vtipnější a o nejrůznější zážitky nebude nouze :) 


Ač můj prvotní cíl byl, dostat se s Aďuš minimálně na CACIT, svůj domnělý vrchol jsem zcela přehodnotila a budou nám stačit ZOPky 

Zjistila jsem totiž, že s přibývajícími roky co dělám pejskařinu jsem se nijak výrazně ve svých schopnostech a kynologických dovednostech nezlepšila a jsem stále stejně neschopná jako na svých začátcích. Jak by řekl klasik "je to čím dál tím víc stejné"  :) 

 

Zatím jsme však s Aďankou prubly pár začátečnických závodů, zkoušky BH, ZOP, ZMT, FPR1 a FPR 2 a v přípravě jsme na FH 1 a časem snad i na FH 2. Detaily o našich dalších pokrocích naleznete v sekci Závody a zkoušky. 

 

Adele Savalero  (22.03.2016)

dsc_1723_resized.jpg

 

 

 

ada.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pongy chief blood influence symptoms

(ASleeroappoige, 8. 10. 2018 4:47)

Poids est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre moelle bat, il pompe le sang par vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/tadalafil-sans-ordonnance-kine/

Reading the green blood exigencies guidelines

(AHefsuetrent, 28. 7. 2018 7:16)

Torsion bras de quelqu'un est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre moelle bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/acheter-cialis-en-ligne-livraison-rapide/

Pokus o kontakt

(Renata Hyspecká, 1. 12. 2011 20:09)

DObrý den Lenko!

Prosím ozvěte se mi - 777222880

Budu se těšit, Hyspecká

CHS BIRAMO

(Šárka, 26. 1. 2011 19:26)

Shlédla jsem Vaše video rozloučení s Píďou, brečím , tečou mi slzy a myslím při tom na mého Májíčka, který mi odešel ve třech letech na stejnou nemoc.
Sílu do života, ač zapomenout nikdy nejde a ani nechci , mi dávají jeho nástupkyně.........ale srdíčko bolí i po 7 letech dál.....
Držte se
Šárka

neděle - novinky

(Dominika a darebáci, 14. 10. 2009 11:32)

Náhodou jste to měli moc pěkné, ani svého nejlepšího kámoše nechtěl sežrat :-) A Píďáček je opravdu ducánek načkací a navíc skáče, viď??? :-) :-)